Skip to Content

Kim jestem?

Ukończyłam Wydział Malarstwa na ASP w Poznaniu w 2009 roku. (obecny UAP)

Maluję obrazy w pracowni, która jest moim codziennym miejscem pracy i pasji.

Uwielbiam to, co robię, dlatego z radością zamienię Twoje pomysły w wyjątkowe dzieło sztuki.

Moja pracownia znajduje się na poznańskich Jeżycach, można tutaj przyjść i osobiście odebrać obraz, jednak zwykle maluję dla klientów z całej Polski (i nie tylko). Obrazy wysyłam kurierem, bezpiecznie zapakowane.

Kontakt